Vissza a nyitóoldalra

Asztalitenisz Diákolimpia

2017. március 25.

Az 5. és 6. korcsoport külön versenyzett. Csoport meccseket játszottak, azaz nem egyenes kiesés volt, mindenki legalább öt meccset játszott. Így legalább egy mozgalmas, sportos délutánt tudhatott maga mögött mindenki, aki eljött erre a versenyre.
          A lányoknál kevesen indultak, de a fiúknál népes társaság gyűlt össze, és több nagyon erős ellenfél volt. A gyerekek nagyon szépen teljesítettek, a lányoknál érem is született, sajnos a fiúknál mindkét korcsoportban lecsúsztunk a dobogóról, és 5. és 6. korcsoportban is a 4. helyezés lett a legjobb. Lányoknál az 5. korcsoportban indultunk, ahol Androvics Alexandra 1., Garamszegi Anna pedig 2. helyezett lett.  A fiúknál az 5. korcsoportban Kis Xavér a negyedik, a 6. korcsoportban Mészáros András szintén negyedik lett. További indulóink: Méri András, Bognár Koppány, Luntz Dominik, Széll Balázs, Munkácsi Márk, Bakos Illés, Träger András, Török Ádám.

Gratulálok mindenkinek! Köszönöm a részvételt!

Gyulainé Poczik Zsuzsa

Szertorna, Diákolimpia Országos ElődöntőVissza a(z) versenyek oldalraKIDS Országos fiú szertorna verseny