A gimnázium tanári kara

Endrédi Józsefné

Endrédi Józsefné

kémia, fizika, igazgató

Kiri Andrea

Kiri Andrea

angol, történelem, igazgatóhelyettes, a 11. E osztályfőnöke

Kisfaludyné Balogh Fruzsina

Kisfaludyné Balogh Fruzsina

magyar, angol, igazgatóhelyettes

Körmendy Károly

Körmendy Károly

földrajz, etika, igazgatóhelyettes, a 11. C osztályfőnöke

Albert Tóth Endre

Albert Tóth Endre

matematika, kollégiumi nevelőtanár

Almási János

Almási János

matematika, fizika, a reál I. munkaközösség vezetője, a 11. B osztályfőnöke

Ambrus Máté

Ambrus Máté

történelem, magyar, a 8. B osztályfőnöke

Andréka Áron

Andréka Áron

testnevelés, a 8. A osztályfőnöke

Angeli Zsuzsanna

Angeli Zsuzsanna

angol nyelv

Balázsné dr. Drozgyik Klára

Balázsné dr. Drozgyik Klára

kémia

Bátai Réka

Bátai Réka

olasz nyelv

Cserkuti Zsuzsanna Zita

Cserkuti Zsuzsanna Zita

angol nyelv

Devich Dénes

Devich Dénes

történelem, latin, a 11. A osztályfőnöke, kollégiumi nevelőtanár

Devichné Dankházi Blanka

Devichné Dankházi Blanka

matematika, könyvtáros, a 12. D osztályfőnöke

Domschitz Zoltán

Domschitz Zoltán

matematika, fizika, honlapszerkesztő

Domschitzné Darvas Júlia

Domschitzné Darvas Júlia

magyar, a 9. A osztályfőnöke, könyvtáros

Draskovits Dóra

Draskovits Dóra

angol nyelv

Farkas Tamás

Farkas Tamás

hittan, történelem, a 10. C osztályfőnöke

Floid Andrea

Floid Andrea

gyógypedagógus

Fraisz Fanni

Fraisz Fanni

német nyelv

Gáspár Endre

Gáspár Endre

fizika

Gilyén Mátyás

Gilyén Mátyás

matematika, latin, hittan, a 7. A osztályfőnöke

Hermány Irén

Hermány Irén

francia, hittan

Horváth Zoltán

Horváth Zoltán

testnevelés, a 9. B osztályfőnöke

Hrabovszki Tamás

Hrabovszki Tamás

angol nyelv

dr. Iglói László

dr. Iglói László

testnevelés

Illési Luca

Illési Luca

magyar, történelem, a 11. D osztályfőnöke, kollégiumi nevelőtanár

Jánosa Domonkos

Jánosa Domonkos

hittan, Rector Spiritualis

Jávor Balázs

Jávor Balázs

német nyelv, hittan, a 10. B osztályfőnöke

Kálmán Györgyi

Kálmán Györgyi

matematika, a 12. E osztályfőnöke

Karcsics Tünde

Karcsics Tünde

angol nyelv

Kárpáti Viktória

Kárpáti Viktória

angol nyelv, olasz nyelv

Kelemen László

Kelemen László

hittan

Keszey Balázs

Keszey Balázs

matematika, fizika, történelem, filozófia, hittan, a 9. E osztályfőnöke

Király Miklós

Király Miklós

ének-zene, az énekkar vezetője

Kisfaludy László

Kisfaludy László

történelem

Kiss Katalin

Kiss Katalin

biológia, kémia, kollégiumi nevelőtanár

Koncz Ágnes

Koncz Ágnes

matematika, az osztályfőnöki munkaközösség vezetője, a 10. A osztályfőnöke

Koplányi Karolina

Koplányi Karolina

angol nyelv

Kovács Erika

Kovács Erika

földrajz, hittan

Kovács-Hélisz Lilien

Kovács-Hélisz Lilien

pszichológus

Kovács Katalin Anita

Kovács Katalin Anita

magyar, történelem

Kun Ágnes

Kun Ágnes

német nyelv

Lakihegyi Viktória

Lakihegyi Viktória

történelem, latin nyelv

Lőkös-Birdal Diána

Lőkös-Birdal Diána

testnevelés, a 7. B osztályfőnöke

Machnik Julianna

Machnik Julianna

angol nyelv, matematika

Major János

Major János

matematika

Majtényi Eszter

Majtényi Eszter

angol nyelv

Mészárosné Bohuss Ildikó

Mészárosné Bohuss Ildikó

biológia, kémia, a 10. E osztályfőnöke, kollégiumi nevelőtanár

Molnár Bács

Molnár Bács

testnevelés

Pácz Tamás

Pácz Tamás

német, biológia, a 12. A osztályfőnöke, kollégiumi nevelőtanár, a reál II. munkaközösség vezetője

dr. Pálfi Béla Gábor

dr. Pálfi Béla Gábor

testnevelés

Pallai Eliza

Pallai Eliza

magyar, történelem, a 9. D osztályfőnöke, DÖK-öt segítő tanár

Penz Orsolya

Penz Orsolya

angol nyelv, latin nyelv, kollégiumi nevelőtanár, mentálhigiénés szakember

Petrucz Péter

Petrucz Péter

testnevelés

Reischlné Rajzó Zsuzsanna

Reischlné Rajzó Zsuzsanna

informatika, matematika, életvitel

Simor Márton

Simor Márton

rajz, a 9. C osztályfőnöke

Szász Magdolna

Szász Magdolna

magyar, angol nyelv

Szente Bellosevich Gabriella

Szente Bellosevich Gabriella

testnevelés, a 12. C osztályfőnöke

Takács László

Takács László

történelem, német, a 12. B osztályfőnöke

Tamasi Tibor

Tamasi Tibor

informatika

Temesrékásiné Steinmann Tünde

Temesrékásiné Steinmann Tünde

angol nyelv

dr. Tóth Damján

dr. Tóth Damján

hittan

Vajda Tamás

Vajda Tamás

történelem, német, a humán munkaközösség vezetője, kollégiumi nevelőtanár, a 10. D osztályfőnöke

Vancsics Zita

Vancsics Zita

matematika

Varga Sándor

Varga Sándor

magyar, média, a 12. D osztályfőnöke

Zsolt Péterné Tóth Andrea

Zsolt Péterné Tóth Andrea

angol nyelv, az idegen nyelvi munkaközösség vezetője

X