Kötélmászó és minitrampolin verseny a Palatinus strandon

Egész évben sok versenyre mentünk a gyerekekkel, ezért meghívást kaptunk a Palatinus strandon megrendezett CSIVIT versenyre, ahol a gimnazisták minitrampolin és kötélmászóversenyeken indulhatnak. Iskolánk mindkét versenyszámban 1 lány és 1 fiú csapattal indult.
A versenyszámok között volt fürdési lehetőség is! Nagyon szép napot fogtunk ki szerencsére, így a verseny mellett pihenés, szórakozás, pancsolás is volt!
Kötélmászással kezdtünk, ott is a fiú csapat. Sok csapat jött el azért a fiúknál 2 fordulóban lehetett megrendezni! Csapatunk teljes létszámmal 8 fővel állt ki. Nagyon ügyesen függeszkedtek a fiúk, és volt újonc is aki most volt először. A fiú csapat 2. helyen végzett, nagyon szép ezüstérmet nyertek!  Csapat tagjai: Erdős Fülöp, Lőkös-Birdal Zétény, Vígh Roland, Jakkel Soma, Gyulai Márton, Gyulai Benedek, Lauer László, Krokavecz Mátyás.
Egyéniben is volt 2 indulónk, nagyon szoros eredmények születtek 1-2 századmásodperceken múltak a helyezések! Soma 4. helyen, és Marci győztesként fejezte be a versenyt! Gratulálok fiúk!
Ezután a lányok versenye következett. Itt is teljes létszámmal tudtunk kiállni! A lányoknál is szoros menetek voltak, és végül sikerült a 3. helyet megszerezni, bronzérmet nyertek! Egyéniben azonos időeredmény miatt szétmászással dőlt el a 3. hely sorsa, itt Bori sajnos alulmaradt, de éremszerző 4. helyen végzett. Csapat tagjai: Juhász Antónia, Kocsis Karina, Scherer Borbála, Elek Virág, Szente Ilona, Baukó Zsuzsanna, Kosztya Emese, Füle Vera. Gratulálok lányok! Nagyon ügyesek voltatok!

A versenyszámok végén volt a minitrampolin verseny. Itt lány csapat kezdett, majd egyből utána a fiúk. mindkét csapatunk 6 fővel tudott kiállni, és mindenki bemutatta az 5 kötelező ugrást! A lány és a fiú csapatunk is megszerezte első helyet! A lányok pólót kaptak! Egyéniben lányoknál Virág és Jázmin indult, fiúknál Fülöp, Beni és Marci. Mindhárom fiú érmet nyert, Marci 1., Beni 2., Fülöp 3. lett! Csapatok tagjai: Juhász Antónia, Elek Virág, Szente Ilona, Ring Jázmin, Timár Dóra, Kocsis Karina; fiúk: Erdős Fülöp, Scherer Dániel, Jakkel Soma, Gyulai Márton, Gyulai Benedek, Vígh Roland.

Gratulálok mindenkinek! Ügyesek voltatok!