Események >>

Versenyek

IV. Budavári Rendőrakadémia Sportvetélkedő

2018. október 25.

Szeptember 28-án negyedik alkalommal került megrendezésre a Budavári Rendőrakadémia sportvetélkedő. Iskolánk minden évben képviseltette magát, most is nagy lelkesedéssel készültünk rá.

Reggeli focibajnokság 2018

2018. július 5.

Az idei focibajnokság kicsit más volt. Más csapatok, más időpont. S hogy ki lett a győztes? S kik nyerték a gólkirályi címet? A cikket továbbolvasva mindenre fény derül.

Minitrampolin és kötélmászó verseny a Palatinuson

2018. szeptember 12.

Iskolánkat idén is meghívta a Budapesti Torna Szövetség a Palatinus strandra, mert év közben számos minitrampolin és kötélmászó versenyen voltunk, és eredményesen szerepeltünk. Nagyon örültünk a meghívásnak. Minitrampolinon három csapattal is el tudtunk menni: 3.-4. korcsoportos lányok, 5.-6. korcsoportos lányok és fiúk; a kötélmászó és függeszkedő versenyre pedig egy lány és egy fiú csapattal mentünk.

Kosárlabda bajnokság 2018

2018. június 20.

Idén 2018.  április 27-én  pénteken 14.30-18.30-ig tartottuk a 7-12. évfolyam kosárlabda bajnokságát.

Tollaslabda bajnokság 2018

2017.11.15-én   rendeztük meg a tollaslabda bajnokságot. A 11. évfolyamosok vettek részt rajta.