Vissza a nyitóoldalra

A gimnázium tanári kara

Endrédi Józsefné
Endrédi Józsefné
kémia, fizika
igazgató
Körmendy Károly
Körmendy Károly
földrajz, etika
igazgatóhelyettes
a 9. C sztályfőnöke
Berthóty László
Berthóty László
latin, hittan
igazgatóhelyettes
Albert Tóth Endre
Albert Tóth Endre
matematika
a 11. C osztályfőnöke
Almási János
Almási János
matematika, fizika
Balázsné Dr. Drozgyik Klára
Balázsné Dr. Drozgyik Klára
kémia
Benyhe Bernát
Benyhe Bernát
magyar, történelem
Borosnyay Renáta
Borosnyay Renáta
matematika
Csapó Tamás
Csapó Tamás
földrajz
a 10. E osztályfőnöke
Devich Dénes
Devich Dénes
történelem, latin
a 11. A osztályfőnöke
kollégiumi nevelőtanár
Devichné Dankházi Blanka
Devichné Dankházi Blanka
könyvtáros
Dézsmási Attiláné
Dézsmási Attiláné
matematika, fizika
Domschitz Zoltán
Domschitz Zoltán
matematika, fizika
a 9. A osztályfőnöke,
kollégiumi nevelőtanár
Farkas Tamás
Farkas Tamás
hittan
a 12. C osztályfőnöke
kollégiumi nevelőtanár
Gilyén Mátyás
Gilyén Mátyás
matematika, latin
a 8. A osztályfőnöke
az osztályfőnöki munkaközösség vezetője
Gyulainé Poczik Zsuzsa
Gyulainé Poczik Zsuzsa
testnevelés
Harkányné Penz Orsolya
Harkányné Penz Orsolya
angol
Hermány Irén Cili
Hermány Irén Cili
francia, hittan
Jánosa Domokos
Jánosa Domokos
hittan
Rector Spiritualis
Juhász Szandra
Juhász Szandra
magyar, könyvtáros
a DÖK tanári vezetője
Karcsics Tünde
Karcsics Tünde
angol
Kelemen László
Kelemen László
hittan
Keszey Balázs
Keszey Balázs
matematika, fizika, történelem, filozófia
a 11. D osztályfőnöke
kollégiumi nevelőtanár
Kipke Ágnes
Kipke Ágnes
magyar
Király Miklós
Király Miklós
ének-zene
az énekkar vezetője
Kiri Andrea
Kiri Andrea
angol, történelem
a 10. A osztályfőnöke
a nyelvi munkaközösség vezetője
Kisfaludy László
Kisfaludy László
történelem
Kisfaludyné Balogh Fruzsina
Kisfaludyné Balogh Fruzsina
magyar, angol
Kiss Katalin
Kiss Katalin
biológia, kémia
Kovács Katalin
Kovács Katalin
magyar, történelem
Lőkös-Birdal Diána
Lőkös-Birdal Diána
testnevelés, gyógytestnevelés
a 12. D osztályfőnöke
Machnik Julianna
Machnik Julianna
angol, matematika
a 9. D osztályfőnöke
Mester Bálint
Mester Bálint
testnevelés
Mészárosné Bohuss Ildikó
Mészárosné Bohuss Ildikó
biológia, kémia
Nagy Bence
Nagy Bence
magyar
a 9. B osztályfőnöke
Nagy Ottó
Nagy Ottó
rajz és vizuális kultúra
kollégiumi nevelőtanár
Pácz Tamás
Pácz Tamás
német, biológia
a 12. A osztályfőnöke
kollégiumi nevelőtanár
a reál II. munkaközösség vezetője
Polgár Hilda
Polgár Hilda
matematika, fizika
a 11. B osztályfőnöke
a reál I. munkaközösség vezetője
Pulay-Somogyi Sára
Pulay-Somogyi Sára
olasz
Reischlné Rajzó Zsuzsanna
Reischlné Rajzó Zsuzsanna
informatika, matematika, életvitel
a 7. A osztályfőnöke
Sulyok Réka
Sulyok Réka
angol nyelv
Szente Bellosevich Gabriella
Szente Bellosevich Gabriella
testnevelés
a 10. C osztályfőnöke
Szijártó Mátyás
Szijártó Mátyás
testnevelés
Takács László
Takács László
történelem, német
a 12. B osztályfőnöke
Vajda Tamás
Vajda Tamás
történelem, német
a 9. E osztályfőnöke
a humán munkaközösség vezetője
kollégiumi nevelőtanár
Varga Sándor
Varga Sándor
magyar, média
a 10. D osztályfőnöke
Viniczay Zsuzsanna
Viniczay Zsuzsanna
német
Zsolt Péterné Tóth Andrea
Zsolt Péterné Tóth Andrea
angol
a 10. B osztályfőnöke

Amennyiben e-mailben szeretné felvenni a kapcsolatot tanári karunk valamely tagjával, akkor kérjük, írjon az iskola központi címre (info@egyetemi.hu) és a levél tárgyában nevezze meg, hogy kinek szól az üzenet.
kedd (június 27.)
Eredményhirdető értekezlet a vizsgázóknak 12B és 12D - szóbeli érettségi
17:00
szerda (június 28.)
TeDeum az érettségizőkért - Díszterem
09:00
Tanévzáró értekezlet
13:00
csütörtök (június 29.)
Érettségi bankett - Trófea Óbuda
17:00
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium Admin E-mail Levelezés (egyetemi.hu)