Vissza a nyitóoldalra

A gimnázium tanári kara

Endrédi Józsefné
Endrédi Józsefné
kémia, fizika
igazgató
Gilyén Mátyás
Gilyén Mátyás
matematika, latin, hittan,
igazgatóhelyettes,
a 11. A osztályfőnöke
Körmendy Károly
Körmendy Károly
földrajz, etika
igazgatóhelyettes
a 12. C osztályfőnöke
Albert Tóth Endre
Albert Tóth Endre
matematika
a 10. C osztályfőnöke
kollégiumi nevelőtanár
Almási János
Almási János
matematika, fizika,
a 8. B osztályfőnöke
Andréka Áron
Andréka Áron
testnevelés
Balázsné Dr. Drozgyik Klára
Balázsné Dr. Drozgyik Klára
kémia
Bátai Réka
Bátai Réka
olasz nyelv
Benyhe Bernát
Benyhe Bernát
magyar, történelem
a 10. D osztályfőnöke
Bessenyei Csenge
Bessenyei Csenge
magyar
Devich Dénes
Devich Dénes
történelem, latin
a 8. A osztályfőnöke
kollégiumi nevelőtanár
Devichné Dankházi Blanka
Devichné Dankházi Blanka
matematika
könyvtáros,
a 9. D osztályfőnöke
Domschitz Zoltán
Domschitz Zoltán
matematika, fizika
a 12. A osztályfőnöke,
honlapszerkesztő
Domschitzné Darvas Júlia
Domschitzné Darvas Júlia
magyar
könyvtáros
Farkas Tamás
Farkas Tamás
hittan, történelem
a 11. C osztályfőnöke
Ferencziné Halmai Márta
Ferencziné Halmai Márta
matematika, fizika
Floidl Andrea
Floidl Andrea
gyógypedagógus
Gáspár Endre
Gáspár Endre
fizika
Gyulainé Poczik Zsuzsa
Gyulainé Poczik Zsuzsa
testnevelés
Hermány Irén Cili
Hermány Irén Cili
francia, hittan
Horváth Zoltán
Horváth Zoltán
testnevelés
Hrabovszki Tamás
Hrabovszki Tamás
angol nyelv
Illési Luca
Illési Luca
magyar, történelem,
a DÖK-öt segítő tanár,
kollégiumi nevelőtanár
Jánosa Domokos
Jánosa Domokos
hittan
Rector Spiritualis
Jávor Balázs
Jávor Balázs
német nyelv,
a 7. B osztályfőnöke
Kálmán Györgyi
Kálmán Györgyi
matematika
a 9. E osztályfőnöke
Karcsics Tünde
Karcsics Tünde
angol
Kárpáti Viktória
Kárpáti Viktória
angol, olasz
Kárpáti Zsolt
Kárpáti Zsolt
angol nyelv
Kelemen László
Kelemen László
hittan
Keszey Balázs
Keszey Balázs
matematika, fizika, történelem, filozófia,
hittan
a 10. E osztályfőnöke
Király Miklós
Király Miklós
ének-zene
az énekkar vezetője
Kiri Andrea
Kiri Andrea
angol, történelem
a nyelvi munkaközösség vezetője
Kisfaludy László
Kisfaludy László
történelem
Kisfaludyné Balogh Fruzsina
Kisfaludyné Balogh Fruzsina
magyar, angol
a 10. B osztályfőnöke, az osztályfőnöki munkaközösség vezetője
Kiss Katalin
Kiss Katalin
biológia, kémia,
kollégiumi nevelőtanár
Koncz Ágnes
Koncz Ágnes
matematika
a 7. A osztályfőnöke
Koplányi Karolina
Koplányi Karolina
angol nyelv
Kovács Erika
Kovács Erika
földrajz, hittan
Kovács Katalin
Kovács Katalin
magyar, történelem
Lőkös-Birdal Diána
Lőkös-Birdal Diána
testnevelés, gyógytestnevelés, hittan
a 11. D osztályfőnöke
Machnik Julianna
Machnik Julianna
angol, matematika
a 12. D osztályfőnöke
Majtényi Eszter
Majtényi Eszter
angol nyelv
Mészárosné Bohuss Ildikó
Mészárosné Bohuss Ildikó
biológia, kémia
a 11. B osztályfőnöke,
kollégiumi nevelőtanár
Molnár Bács
Molnár Bács
testnevelés
Nagy Bence
Nagy Bence
magyar
a 12. B osztályfőnöke
Nagy Ottó
Nagy Ottó
rajz és vizuális kultúra
kollégiumi nevelőtanár
Pácz Tamás
Pácz Tamás
német, biológia
a 9. A osztályfőnöke
kollégiumi nevelőtanár
a reál II. munkaközösség vezetője
Penz Orsolya
Penz Orsolya
angol nyelv, latin nyelv
Polgár Hilda
Polgár Hilda
matematika, fizika
a reál I. munkaközösség vezetője
Reischlné Rajzó Zsuzsanna
Reischlné Rajzó Zsuzsanna
informatika, matematika, életvitel
a 10. A osztályfőnöke
Rusznyák István
Rusznyák István
testnevelés
Szente Bellosevich Gabriella
Szente Bellosevich Gabriella
testnevelés
a 9. C osztályfőnöke
Takács László
Takács László
történelem, német
a 9. B osztályfőnöke
Tamási Tibor
Tamási Tibor
informatika
Temesrékásiné Steinmann Tünde
Temesrékásiné Steinmann Tünde
angol nyelv
Tóth Damján, dr.
Tóth Damján, dr.
hittan
Vajda Tamás
Vajda Tamás
történelem, német
a 12. E osztályfőnöke
a humán munkaközösség vezetője
kollégiumi nevelőtanár
Varga Sándor
Varga Sándor
magyar, média
a 9. D osztályfőnöke
Zeke Zsófia
Zeke Zsófia
német nyelv
Zsolt Péterné Tóth Andrea
Zsolt Péterné Tóth Andrea
angol

Amennyiben e-mailben szeretné felvenni a kapcsolatot tanári karunk valamely tagjával, akkor kérjük, írjon az iskola központi címre (info@egyetemi.hu) és a levél tárgyában nevezze meg, hogy kinek szól az üzenet.
szerda (november 20.)
Házi szertorna bajnokság
Látogatás az Ásványtárba a 9. évfolyamnak
szombat (november 23.)
Pályaorinetációs nap
péntek (november 29.)
Madáretető készítés határideje
14:30
hétfő (december 2.)
A 10. C osztály zsolozsmát imádkozik az iskola diákjaiért
07:20
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium Admin E-mail Levelezés (egyetemi.hu)